Moc atrakcji dla dzieci

20 września to wspaniały dzień dla każdego przedszkolaka. Tego dnia przedszkola organizują moc atrakcji dla dzieci.
Ten najważniejszy dzień dla społeczności przedszkolnej również w naszej szkole był pełen radości i beztroskiej zabawy dla naszych milusińskich, dzięki zaangażowaniu uczniów z Samorządu Uczniowskiego – Kingi Włoczewskiej, Dawida Tomusiaka, Julietty Głuchowskiej oraz Klaudii Smyk, którzy pojawili się w przebraniach sympatycznych zwierząt, uśmiech na twarzach dzieci był jeszcze bardziej promienny. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, przechodziły przez tunel, zmagały się z balonami w których zostały ukryte zagadki oraz wiele innych atrakcji. Na zakończenie radosnej zabawy każdemu uczestnikowi zostały wręczone medale. Dzieci pozostały z uśmiechem na twarzy.