WIKTORY 2018/2019


KLASA I
ARTYSTYCZNA DUSZA Jagoda Sulej 1 b I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”
ARTYSTYCZNA DUSZA Aleksandra Gajda 1 d I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
ARTYSTYCZNA DUSZA Kornel Gajda 1 d I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
ARTYSTYCZNA DUSZA Kornel Gałach 1 d I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”
KLASA II
MĄDRA GŁOWA Aleksandra Ciołek 2 a Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”
ARTYSTYCZNA DUSZA Maja Kurcoń 2 a I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
ARTYSTYCZNA DUSZA Miłosz Jasiński 2 a I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”
ARTYSTYCZNA DUSZA Tobiasz Dzioch 2 a I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna” organizowanym przez Bibliotekę Miejską
MĄDRA GŁOWA Dariusz Krzęcio 2 b Laureat ogólnopolskiego sprawdzianu konkursowego „Zuch” z j. polskiego
MĄDRA GŁOWA  
ARTYSTYCZNA DUSZA
Milena Królik 2 c Laureat ogólnopolskiego sprawdzianu konkursowego „Zuch” z j. polskiego I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Ozdoba Bożonarodzeniowa”
I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna”
ARTYSTYCZNA DUSZA Marceli Dziurdziak 2 c I miejsce w konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna” organizowanym przez Miejską Bibliotekę
ARTYSTYCZNA DUSZA Nikola Sulej 2 c I miejsce w konkursie plastycznym „Jesień w lesie”
KLASA III
ARTYSTYCZNA DUSZA Maja Kaczyńska 3 a I miejsce w konkursie plastycznym „Jesień w lesie”
ARTYSTYCZNA DUSZA   MISTRZ SPORTU Konrad Zalewski 3 a Laureat Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Wolność jest w nas” I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu V miejsce w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu stylem dowolnym VIII miejsce w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu stylem grzbietowym.  
ARTYSTYCZNA DUSZA   MĄDRA GŁOWA   Wiktoria Kasperska 3 a I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Moja Ojczyzna” I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Ozdoba Bożonarodzeniowa” I miejsce w szkolnym konkursie dla klas III „Mistrz Ortografii”
ARTYSTYCZNA DUSZA Aleksandra Wielgosz 3 a I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”
ARTYSTYCZNA DUSZA Amelia Machniak 3 a I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”
KLASA IV
ARTYSTYCZNA DUSZA Jakub Kamiński 4 a I miejsce w szkolnym konkursie „Wiersz o wiośnie”
MĄDRA GŁOWA Małgorzata Jakubaszek 4 b Wyróżnienie w matematycznym konkursie „Kangur”
MĄDRA GŁOWA Maciej Kaciłowicz 4c I miejsce w etapie Miejskiego Konkursu Prewencyjnego „Jestem Bezpieczny”
MISTRZ SPORTU Julia Pytlik 4 c IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.  
MISTRZ SPORTU Amelia Alikowska 4 c IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.
MISTRZ SPORTU Jakub Piotruk 4 c V miejsce w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu stylem grzbietowym udział w rejonowych drużynowych biegach przełajowych.  
MISTRZ SPORTU Martyna Machniak 4 d IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.  
MĄDRA GŁOWA Gabriela Grabowiec 4 d I miejsce w konkursie szkolnym j. angielskiego „Czytać umiem i rozumiem”
MĄDRA GŁOWA Martyna Łazuga 4 d I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz Ortografii”
MĄDRA GŁOWA Bartosz Radomyski 4 d Wyróżnienie w matematycznym konkursie „Kangur”
MISTRZ SPORTU Anna Celińska 4 d IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych V miejsce indywidualnie w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.  
MĄDRA GŁOWA Wiktoria Gołębiowska 4 e I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Przyrody w kl. IV  
KLASA V
MĄDRA GŁOWA Maja Nurzyńska 5 a I miejsce w szkolnym konkursie z j. angielskiego dla klas V „Master of English”
MĄDRA GŁOWA     i     MISTRZ SPORTU Zuzanna Dobrowolska 5 a I miejsce w szkolnym konkursie z biologii kl. V „Biolog na 6” I miejsce w Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości I miejsce w powiecie, II w rejonie i XIII w województwie w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl grzbietowy, dystans 50m I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl klasyczny, dystans 50m III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl dowolny, dystans 50m I miejsce w XXVI Łukowskich Ulicznych Biegach 3-cio Majowych IX miejsce stylem grzbietowym na dystansie 100m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.
MISTRZ SPORTU Amelia Zdanikowska 5 a I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl klasyczny, dystans 50m IX miejsce stylem klasycznym na dystansie 100m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.  
MISTRZ SPORTU Łucja Gronowska 5 a II miejsce w powiecie i IV w rejonie w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl dowolny, dystans 50m II miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl grzbietowy, dystans 50m I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.
MISTRZ SPORTU Natalia Stolarczyk 5 a III miejsce w powiecie w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m.  
MISTRZ SPORTU Dominika Żołopa 5 a II miejsce w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.  
MISTRZ SPORTU Julia Siuj 5 a III miejsce w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m I miejsce w powiecie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym IX miejsce stylem dowolnym na dystansie 100m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.  
MISTRZ SPORTU Aleksandra Kowalczyk 5 a I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym.  
MISTRZ SPORTU Weronika Niewęgłowska 5 a IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.  
MISTRZ SPORTU Filip Charczuk 5 a II miejsce w powiecie, V miejsce w rejonie- pływanie stylem klasycznym II m. w powiecie, IV m. w rejonie w czwórboju lekkoatletycznym
MISTRZ SPORTU Oskar Dudziński 5 a II miejsce w powiecie, IV m. w rejonie, czwórbój lekkoatletyczny
MISTRZ SPORTU Grzegorz Popiel 5 a III miejsce w powiecie, III m. w rejonie, XII m. w województwie w pływaniu-styl klasyczny I miejsce w powiecie, II w rejonie, IX w województwie w sztafetach pływackich 6×25 m II miejsce w powiecie, IV w rejonie-czwórbój lekkoatletyczny,
MĄDRA GŁOWA Alicja Szmulik 5 b I miejsce w szkolnym konkursie z j. angielskiego dla klas V „Master of English”
MISTRZ SPORTU Celińska Łucja 5 d IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych X miejsce indywidualnie w drużynowych biegach przełajowych  
MISTRZ SPORTU Wiktoria Świder 5 d IV miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych.  
MĄDRA GŁOWA Dominika Dźwigała 5 c I miejsce w województwie Ogólnopolskiego konkursu 
 z j. angielskiego „Understand” dla klas V
  ARTYSTYCZNA DUSZA Maja Przegalińska 5 c Laureatka Miejskiego Konkursu „Kartka Wielkanocna”
MĄDRA GŁOWA Hanna Wiąckiewicz 5 f Wyróżnienie w konkursie matematycznym: „Kangur”
ARTYSTYCZNA DUSZA Amelia Zawadzka 5 f Laureatka regionalnego konkursu plastycznego „Dąb Niepodległości” – Siedlce
MĄDRA GŁOWA Jakub Kostian 5 f I miejsce w etapie Miejskiego Konkursu Prewencyjnego „Jestem Bezpieczny”
MISTRZ SPORTU Julia Nowacka 5 f I miejsce w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m I miejsce w powiecie, III w rejonie w sztafetach pływackich 6 x 25 stylem dowolnym I miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl dowolny, dystans 50m III miejsce w IV Mistrzostwach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie w Pływaniu, styl grzbietowy, dystans 50m I miejsce w sztafecie 6 x 25m w XXIV Wiosennych Mistrzostwach Łukowa w Pływaniu.  
KLASA VI
ARTYSTYCZNA DUSZA Igor Osiak 6 a Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Mój talent”
ARTYSTYCZNA DUSZA Julia Baranowska 6 a Laureatka regionalnego konkursu plastycznego „Dąb Niepodległości” – Siedlce I miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-informatycznym: ”Symbole i Obraz Niepodległej”
MĄDRA GŁOWA Iga Wiąckiewicz 6 a I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz gramatyki”
MĄDRA GŁOWA Zuzanna Kępka 6 a I miejsce w województwie w Ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „Understand”
dla kl. 6 I miejsce w szkolnym konkursie z j. angielskiego dla klas VI „Master of English”
MĄDRA GŁOWA Tomasz Jerzykowski 6 a Szkolny Mistrz Klawiatury
MĄDRA GŁOWA Szymon Domański 6 a miejsce w etapie Miejskiego Konkursu Prewencyjnego „Jestem Bezpieczny”
MISTRZ SPORTU Jan Alikowski 6 a II miejsce w powiecie, IV w rejonie czwórbój lekkoatletyczny
MĄDRA GŁOWA   Karolina Turyk 6 a I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Przyrody w kl.VI  
MISTRZ SPORTU Anna Dębińska 6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce ręcznej,
I. m. w piłce nożnej
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
Zawody rejonowe:
I m. w piłce nożnej,
Zawody wojewódzkie:
V m. w piłce nożnej
  MISTRZ SPORTU Weronika Gajowa   6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Gabriela Lisiewska   6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Julia Mościcka   6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
II m. w piłce ręcznej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Kinga Trumińska 6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
II m. w piłce ręcznej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Kinga Włoczewska 6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
II m. w piłce ręcznej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Maja Zalewska 6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
II m. w piłce ręcznej,
III m. w czwórboju lekkoatletycznym,
  MISTRZ SPORTU Małgorzata Celińska 6 c Zawody powiatowe:
II m. w piłce siatkowej,
II m. w piłce ręcznej,
MISTRZ SPORTU Kamil Bareja 6 c I miejsce w powiecie styl klasyczny
I m. powiat II m. rejon
IX m. województwo-sztafety pływackie 6×25 chłopcy

MISTRZ SPORTU Jakub Burdach 6 c I miejsce w powiecie, II m. w rejonie, XIV miejsce w województwie w pływaniu-styl grzbietowy I miejsce w powiecie, II m. w rejonie, IX miejsce w województwie-sztafety pływackie 6×25 m stylem dowolnym  
MISTRZ SPORTU Kacper Siuj 6 c III miejsce w powiecie, VI m. w rejonie-pływanie stylem dowolnym, I miejsce w powiecie, II m. w rejonie, IX miejsce w województwie-sztafety pływackie 6×25 m stylem dowolnym
MISTRZ SPORTU Hubert Świderski 6 c II miejsce w powiecie, IV w rejonie czwórbój lekkoatletyczny
MISTRZ SPORTU Dawid Tomusiak 6 c I miejsce w powiecie, II m. w rejonie, XI miejsce w województwie w pływaniu-styl dowolny, I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, IX w województwie-sztafety pływackie 6×25,  
MISTRZ SPORTU Franciszek Trokowicz 6 c II miejsce w powiecie, III w rejonie XII miejsce w województwie – pływanie stylem grzbietowym, I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, IX w województwie-sztafety pływackie 6×25,  
KLASA VII
ARTYSTYCZNA DUSZA Julia Semczuk 7 b Laureatka Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego im. W. Tuwalskiego Laureatka konkursu plastycznego „Dąb Niepodległości” –okręgiem w Siedlcach „Sportowiec Polski Niepodległej”  -wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim „Kartka Bożonarodzeniowa”
„Kartka Wielkanocna”- etap miejski
MĄDRA GŁOWA Katarzyna Jerzykowska 7 b Laureatka etapu szkolnego Kuratoryjnego Konkursu z j. polskiego I miejsce w szkolnym konkursie historycznym „Łuków moja mała Ojczyzna”
MĄDRA GŁOWA Karol Badurka 7 b I miejsce w konkursie frazeologicznym
MĄDRA GŁOWA Szymon Kaczor 7 c Laureat Konkursu matematycznego „Kangur”
I miejsce w szkolnym konkursie fizycznym „Młody Fizyk w klasie 7” I miejsce w szkolnym konkursie   j. angielskiego „English Worldwide”
MĄDRA GŁOWA Joanna Łukasik 7 c I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym: „Młodzi Alchemicy”
MĄDRA GŁOWA Wiktoria Szerszeń 7 c I miejsce w konkursie smartfonowym„ Jedna Europa, wiele kultur!”
ARTYSTYCZNA DUSZA Natalia Jaworska 7 c Laureatka „Kartka Wielkanocna”  konkurs miejski
ARTYSTYCZNA DUSZA Bartosz Garnek 7 c II miejsce szkolnego konkursu plastyczno-informatycznego „Symbole i Obraz Niepodległej” Laureat konkursu plastycznego „Dąb Niepodległości” –okręgiem w Siedlcach
MĄDRA GŁOWA Mateusz Bieniek 7 d I miejsce w konkursie z j. niemieckiego „Dyktando”
MĄDRA GŁOWA Mikołaj Sidoruk 7 d I miejsce w województwie w Ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „Understand”
dla klas 7
MISTRZ SPORTU Weronika Orzełowska 7 d I miejsce w powiecie, I w rejonie i V w województwie w piłce nożnej dziewcząt.  
MISTRZ SPORTU Alicja Sokołek 7 d Zawody powiatowe:
II miejsce w piłce siatkowej II miejsce w piłce ręcznej klas 4-6
III miejsce w piłce ręcznej klas 7-8
KLASA VIII
MĄDRA GŁOWA Cezary Prusak 8 a Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur” Wyróżnienie na etapie szkolnym w Międzynarodowym konkursie „Colonus” I miejsce w szkolnym konkursie fizycznym „Młody Fizyk w klasie 8”
MISTRZ SPORTU Natalia Kacprzak 8 a Zawody powiatowe : I m. w sztafecie pływackiej II m. w piłce siatkowej Zawody rejonowe : V m. w sztafecie pływackiej
MISTRZ SPORTU Oliwia Kędzierska 8 a Zawody powiatowe : II m. w piłce siatkowej III m. w piłce ręcznej
MISTRZ SPORTU Zuzanna Mądra 8 a Zawody powiatowe : I m. w sztafecie pływackiej II m. w piłce siatkowej II m. w piłce ręcznej I m. w piłce nożnej Zawody rejonowe : V m. w sztafecie pływackiej I m. w piłce nożnej Zawody wojewódzkie : V m. w piłce nożnej
MISTRZ SPORTU Urszula Sak 8 a Zawody powiatowe : II m. w piłce siatkowej III m w piłce ręcznej I m. w piłce nożnej Zawody rejonowe : I m. w piłce nożnej Zawody wojewódzkie : V m. w piłce nożnej
MISTRZ SPORTU Amelia Szewczak 8 a Zawody powiatowe : II m. w piłce siatkowej I m w piłce nożnej Zawody rejonowe : I m. w piłce nożnej Zawody wojewódzkie : V m. w piłce nożnej
MĄDRA GŁOWA Khava Shamsadova 8 b II miejsce w Powiatowym Konkursie „Mistrza Gramatyki  J. Rosyjskiego”
MĄDRA GŁOWA Jakub Ochnik 8 b Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie,
MĄDRA GŁOWA Przemysław Mikulski 8 b Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie,
MĄDRA GŁOWA Marek Krzęcio 8 b I miejsce w szkolnym etapie Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego
MISTRZ SPORTU Maja Grochowska 8 b Zawody powiatowe : I m. w sztafecie pływackiej III m. piłce ręcznej I m. w piłce nożnej Zawody rejonowe : I m. w piłce nożnej V m. w sztafecie pływackiej Zawody wojewódzkie; V m. w piłce nożnej  
MĄDRA GŁOWA Adam Shamsadov 8 c Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z  j. rosyjskiego
ARTYSTYCZNA DUSZA Bartłomiej Niewęgłowski 8 c Laureat Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego im. W. Tuwalskiego III nagroda w Jesiennym Konkursie Recytatorskim im. Józefa Czechowicza pod patronatem honorowym Lubelskiego Kuratora Oświaty I miejsce w XIV Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Marianny Bocian II miejsce w XXIX Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej
MĄDRA GŁOWA Wiktoria Rola 8 c I miejsce w szkolnym konkursie Frazeologicznym I miejsce w konkursie „Spacerkiem po Oikosie”
MĄDRA GŁOWA Jan Nowicki 8 c Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, I miejsce w województwie w Ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „Understand”
dla klas 8  
MĄDRA GŁOWA Piotr Ogrodnik 8 c I miejsce w szkolnym konkursie historycznym „Polska moja Ojczyzna”

Author: admin