Wiktory – nagrodzeni

Szkolne Wiktory

WIKTORY 2017/2018

KLASA I

PROMYK SUKCESU

Milena Królik

1 c

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”

PROMYK SUKCESU

Aleksandra Szczęśniak

1c

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Ozdoba bożonarodzeniowa”

PROMYK SUKCESU

Maja Kurcoń

1 b

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Majowa łąka”
I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Wiersz o Wiśle”

MĄDRA GŁOWA

Marcel Sikora

1 b

Laureat konkursu „Olimpusek I-III” z języka angielskiego

KLASA II

ARTYSTYCZNA DUSZA

Amelia Machniak

2 a

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Majowa łąka”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Aleksandra Wielgosz

2 a

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”

MISTRZ SPORTU

Konrad Zalewski

2 a

I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu stylem dowolnym

KLASA III

MĄDRA GŁOWA

Jakub Kamiński

3 a

I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym „Z miłości do j. polskiego”

MĄDRA GŁOWA

Kacper Włodarczyk

3 b

I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas III „Asy z trzeciej klasy”

MĄDRA GŁOWA

ARTYSTYCZNA DUSZA

Zuzanna Steczkowska

3 b

I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym dla klas III „Z miłości do j. polskiego”

I miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowa ozdoba”

MISTRZ SPORTU

Maciej Protasiuk

3 c

I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Pływaniu Styl grzbietowy

MĄDRA GŁOWA

Martyna Łazuga

3 d

-I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas III „ Z miłości do j. polskiego”

– I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym dla klas III „Z ortografią za pan brat”,

-Wyróżnienie w XI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Z ortografią za pan brat”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Kacper Białach

3 d

I miejsce w konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Anna Celińska

3 d

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Majowa łąka”

MĄDRA GŁOWA

Fabian Rybka

3 d

I miejsce w szkolnym konkursie „Halloween” (j. angielski)

MĄDRA GŁOWA

Bartosz Radomyski

3 d

I miejsce w szkolnym konkursie j. angielskiego „Czytać umiem i rozumiem”

MĄDRA GŁOWA

Wiktoria Gołębiowska

3 e

I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym „Z miłości do języka polskiego”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Oliwia Rudzka

3 e

I miejsce w konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”

KLASA IV

MĄDRA GŁOWA

ARTYSTYCZNA DUSZA

Maja Nurzyńska

4 a

I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz przyrody klas IV”

I miejsce konkursie „Jestem bezpieczny” etap szkolny

MISTRZ SPORTU

ARTYSTYCZNA DUSZA

Zuzanna Dobrowolska

4 a

– I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV

-II miejsce w Mistrzostwach

Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

I miejsce „Nie wypalaj traw” etap szkolny

MISTRZ SPORTU

Łucja Gronowska

4 a

– I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV

-II miejsce w Mistrzostwach

Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Mariusz Gołąb

4a

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Filip Charczuk

4a

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Weronika Niewęgłowska

4 a

– I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV

-II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Julia Siuj

4 a

– I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV

-II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Amelia Zdanikowska

4 a

– I miejsce w województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt klas IV

-II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Dominika Żołopa

4 a

-II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Julia Nowacka

4 a

-II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowych biegach przełajowych

-VIII m w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych biegach przełajowych

ARTYSTYCZNA DUSZA

Filip Celiński

4 b

Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego „Eko Pojazd Mobilny”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Maja Przegalińska

4 c

Laureatka Konkursu Powiatowego Plastycznego „Kartka wielkanocna”

MĄDRA GŁOWA

Dominika Dźwigała

4 c

I miejsce w Szkolnym konkursie ortograficznym klas IV-tych

MĄDRA GŁOWA

Jakub Bober

4 e

I miejsce w Szkolnym konkursie ortograficznym zorganizowanym w ramach szkolnych obchodów: Międzynarodowego Języka Ojczystego

MISTRZ SPORTU

Mateusz Prokop

4e

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

ARTYSTYCZNA DUSZA

Amelia Zawadzka

4 f

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Biegnij po zdrowie”

MĄDRA GŁOWA

Mateusz Błaszczak

4 f

I miejsce w szkolnym konkursie j. angielskiego „ I can do it”

MĄDRA GŁOWA

Jakub Kostian

4 f

II – miejsce w Miejskim Konkursie Prewencyjnym „ Jestem Bezpieczny”

KLASA V

MĄDRA GŁOWA

Julia Baranowska

5 a

I miejsce w szkolnym konkursie j. polskiego

ARTYSTYCZNA DUSZA

Wyróżnienie w powiatowym konkursie Vincenty w Łukowie

MĄDRA GŁOWA

Karolina Turyk

5 a

I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz przyrody klas 5-tych”

MĄDRA GŁOWA

Józef Domański

5 a

II – miejsce w Miejskim Konkursie Prewencyjnym „ Jestem Bezpieczny”

MĄDRA GŁOWA

Iga Wiąckiewcz

5 a

I miejsce w szkolnym konkursie

Pingwin”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Gabriela Rek

5 b

III miejsce w powiatowym konkursie piosenki „Wesołe nutki”

MĄDRA GŁOWA

Kinga Włoczewska

5 c

Konkurs piosenki obcojęzycznej – wyróżnienie

ARTYSTYCZNA DUSZA

Hubert Świderski

5 c

Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja Niepodległa” (plakat)

ARTYSTYCZNA DUSZA

Antoni Stolarczyk

5 c

Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja Niepodległa” (makieta)

MISTRZ SPORTU

Kinga Trumińska

5 c

-I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Szkół w Szachach drużynowych

-X miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół w Szachach Drużynowych

-X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Maja Zalewska

5 c

– IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Drużynowych Biegach Przełajowych

-X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Jakub Burdach

5 c

I miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich w stylu grzbietowym- indywidualnie

-III miejsce w Rejonowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Bareja Kamil

5c

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Trokowicz Franiszek

5c

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Dawid Tomusiak

5c

III miejsce w Rejonowych Drużynowych Zawodach Pływackich

MĄDRA GŁOWA

Kacper Rola

5 d

I miejsce w Szkolnym konkursie „Rachmistrz” klasy piąte”

KLASA VI

MĄDRA GŁOWA

Mateusz Wawer

6 b

Wyróżnienie Konkurs Matematyczny „Kangur”

MĄDRA GŁOWA

Kamil Jakubaszek

6 b

Wyróżnienie Konkurs Matematyczny „Kangur”

MĄDRA GŁOWA

Katarzyna Jerzykowska

6 b

-I miejsce w szkolnym konkursie historycznym „Polska moja Ojczyzna”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Julia Semczuk

6 b

-Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

-Jesienny Konkurs Recytatorski

-II miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji M. Bocian.

-III miejsce konkurs plastyczny XII Ogólnopolska Olimpiada o św. Maksymilianie

-Laureatka Konkursu Powiatowego „Vincenty w Łukowie”

ARTYSTYCZNA DUSZA

MĄDRA GŁOWA

Karol Badurka

6 b

I miejsce w szkolnym konkursie Krasomówczym

II – miejsce w Miejskim Konkursie Prewencyjnym „ Jestem Bezpieczny”

MISTRZ SPORTU

Hubert Sujka

6 b

-I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Szkół w Szachach drużynowych

-X miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół w Szachach Drużynowych

MISTRZ SPORTU

Hubert Sulej

6 b

-I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Szkół w Szachach drużynowych

-X miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół w Szachach Drużynowych

MISTRZ SPORTU

Maciej Celiński

6b

II m w Rejonowych Biegach Drużynowych i IV miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych.

ARTYSTYCZNA DUSZA

Wiktor Jastrzębski

6b

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Eko pojazd”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Iga Protasiuk

6b

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Eko pojazd”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Julia Borkowska

6 c

Laureatka konkursu plastycznego powiatowego „Karta urodzinowa do biblioteki”-I miejsce

ARTYSTYCZNA DUSZA

Bartosz Garnek

6 c

-Laureat Powiatowego konkursu plastycznego „Eko pojazd mobilny” oraz „Szopka bożonarodzeniowa”

MĄDRA GŁOWA

Szymon Kaczor

6 c

Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”

I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie J. Polskiego

MĄDRA GŁOWA

Natalia Jurek

6 c

-I miejsce w szkolnym konkursie z j. polskiego

-I miejsce w szkolnym konkursie gramatycznym dla klas VI-tych (zorganizowanym w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego)

MĄDRA GŁOWA

Natalia Jaworska

6 c

-I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie J. angielskiego „Fox”

-I miejsce w szkolnym konkursie j. angielskiego „Czytać umiem i rozumiem”

MĄDRA GŁOWA

Bartosz Białek

6 c

-I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz przyrody klas VI-tych”

MISTRZ SPORTU

Weronika Orzełowska

6 d

-II miejsce Najlepszy zawodnik na szczeblu powiatu w sztafetowych i drużynowych biegach przełajowych

-IV miejsce i X miejsce w Województwie w biegach przełajowych

MISTRZ SPORTU

Borkowski Kamil

6d

II m w Drużynowych Biegach Przełajowych i IV m w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Piotrowski Bartek

6d

II m w Drużynowych Biegach Przełajowych i IV m w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Wołoszka Konrad

6d

II m w Drużynowych Biegach Przełajowych i IV m w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Wysokińska Emilka

6d

X miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Julia Orzel

6d

X miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Wiktoria Robert

6d

X miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

MISTRZ SPORTU

Julietta Głuchowska

6d

X miejsce w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

KLASA VII

MĄDRA GŁOWA

Cezary Prusak

7 a

-II Miejsce w XVI Miejskim Konkursie Chemicznym

-Laureat etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z matematyki

MISTRZ SPORTU

Natalia Kacprzak

7 a

-VII miejsce w Mistrzostwach Rejonu Drużynowych Biegach Przełajowych

– XVII miejsce w Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych

-III miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich

MISTRZ SPORTU

Amelia Szewczak

7a

XVII miejsce w Drużynowych Wojewódzkich biegach Przełajowych.

VII miejsce w Mistrzostwach Rejonu Drużynowych Biegach Przełajowych

ARTYSTYCZNA DUSZA

Julia Stolarczyk

7 a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Nałogi to nie moja bajka”

MĄDRA GŁOWA

Przemysław Mikulski

7 b

Laureat etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z matematyki

MĄDRA GŁOWA

Jakub Ochnik

7 b

Laureat etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z matematyki

I miejsce w szkolnym konkursie „Triki z fizyki”

MĄDRA GŁOWA

Marek Krzęcio

7 b

I miejsce w konkursie chemicznym „Postaw na chemię”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Alicja Dziurdziak

7 b

-I miejsce w konkursie Piosenki Obcojęzycznej (miejski)

-II miejsce w konkursie rosyjskiej w ŁOK-powiatowy

MĄDRA GŁOWA

Piotr Ogrodnik

7 c

-I miejsce w szkolnym konkursie historycznym „Polska moja Ojczyzna”

-I miejsce w szkolnym konkursie „100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”

-Finalista kuratoryjnego konkursu historycznego

-Laureat etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z matematyki

ARTYSTYCZNA DUSZA

Bartłomiej Niewęgłowski

7 c

Wyróżnienie w Jesiennym Konkursie Recytatorskim

MĄDRA GŁOWA

Jan Nowicki

7 c

-Laureat konkursu Olimpus z j. angielskiego

-Laureat etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z j. angielskiego

-I miejsce w szkolnym konkursie informatycznym

MĄDRA GŁOWA

Patrycja Gołębiowska

7 c

I miejsce w szkolnym konkursie „ Pojedynek klas 7 na największą liczbę przysłów i złotych myśli z nazwami metali”

MĄDRA GŁOWA

Wiktoria Rola

7 c

I miejsce w szkolnym konkursie frazeologicznym

ARTYSTYCZNA DUSZA

Emilia Mościcka

7 c

I m w konkursie powiatowym „Vincent w Łukowie”

I m w konkursie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Sport bez nałogów”

Laureatka Konkursu Powiatowego „Nałogi to nie moja bajka”

ARTYSTYCZNA DUSZA

Emilia Mościcka

7 c

Laureatka konkursu powiatowego „Vincent w Łukowie”

Laureatka Konkursu Powiatowego ”Kartka urodzinowa dla biblioteki”

Laureatka Konkursu Powiatowego

Kartka bożonarodzeniowa”

Pobierz “Wiktory 2016/2017” wiktory17.pdf – Pobrano 121 razy – 673 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2015/2016” wiktory16.pdf – Pobrano 86 razy – 248 KB

Pobierz “Rok szkolny 2014/2015” wiktory15.pdf – Pobrano 83 razy – 371 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2013/2014” wiktory14.pdf – Pobrano 90 razy – 233 KB

Pobierz “Rok szkolny 2013” wiktory13.pdf – Pobrano 86 razy – 318 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2012” wiktory12.pdf – Pobrano 81 razy – 111 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2011” wiktory11.pdf – Pobrano 78 razy – 147 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2010” wiktory10.pdf – Pobrano 77 razy – 164 KB

Pobierz “wiktory09.pdf” wiktory09.pdf – Pobrano 80 razy – 148 KB

 

Pobierz “Rok szkolny 2008” wiktory08-1.pdf – Pobrano 78 razy – 112 KB