Dzień Babci i Dziadka w klasie I c

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.
W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 7 lutego 2020r.
Zaproszeni goście licznie przybyli do naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Swą obecnością uświetniły naszą uroczystość p. Dyrektor Iwona Kmieć i p. Wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska. W trakcie spotkania babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali wyuczone role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które przygotowały własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami.
Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Author: admin