Wyniki konkursu plastycznego dla klas I – III pt.˶Jesienny krajobraz ̋

Dnia 19 listopada 2019 r. o godz. 10.30 w Sali 102 A odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III „ Jesienny krajobraz”. W konkursie uczestniczyły dwuosobowe delegacje     z poszczególnych klas. Razem 22 uczniów z klas I – III. Prace wykonano kredkami pastelowymi na kolorowej kartce z bloku rysunkowego.  Organizatorkami konkursu były następujące nauczycielki: Hanna Zawadzka, Dorota Pływacz-Celińska oraz Edyta Sobota. Powyższa komisja brała pod uwagę następujące kryteria:

● pomysłowość,

● zgodność z tematem,

● estetykę wykonania.

W obrębie poszczególnych poziomów klas przyznano I, II, III miejsca.

KLASY I

I miejsce: Zosia Niewęgłowska – kl. I C

II miejsce: Natalka Świder – kl. I B

III miejsce: Janusz Kalenik – kl. I A, Zuzia Rybicka – kl. I C

KLASY II

I miejsce: Julka Lesiuk – kl. II B

II miejsce: Paulina Zemło – kl. II C

III miejsce: Jagoda Sulej – kl. II B, Dominika Vardanian – kl. II D

KLASY III

I miejsce: Lena Krasuska – kl. III C

II miejsce: Natalka Laskoś – kl. III B

III miejsce: Marta Bartnikiewicz – kl. III B

Prace konkursowe są wyeksponowane na korytarzy na przy wejściu do szkoły.

Organizatorzy:

Hanna Zawadzka