Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2019r.
Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość przedszkolna – pasowanie na przedszkolaka.
W uroczystości wzięli udział rodzice 3-letnich „Biedronek” oraz pani dyrektor Iwona Kmieć i wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska.
Maluszki powitały gości i przedstawiły swój program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym dowód, jak dużo już potrafią.
Po części artystycznej przedszkolaki złożyły przysięgę, powtarzając słowa „przyrzekamy”.
Następnie pani dyrektor Iwona Kmieć dokonała uroczystego pasowania na każdego dziecka na przedszkolaka. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.
Po części oficjalnej goście zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku, a dzieci do zabawy z psem Marshallem – postacią z bajki „Psi patrol”.