Komisarz Miś

W środowy poranek naszą szkołę odwiedzili pracownicy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Wizyta była niezwykle miła, ponieważ Komisarz Miś przybył aby promować polską literaturę czytając bajki i opowiadania dla wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu „Książka uczy, bawi, wychowuje”. Kolejnym punktem wizyty była ciekawa rozmowa pani policjantki sierż.szt. Eweliny Izdebskiej na temat bezpieczeństwa każdego dziecka. Dowiedzieliśmy się jak zachować się w sytuacji gdy zaczepia nas ktoś obcy, oraz utrwalone zostały numery alarmowe. Na zakończenie spotkania serdecznie podziękowaliśmy naszym gościom za miły czas i wspólne chwile.
Anna Chmielewska