Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę, 19 czerwca br., odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz miasta Łuków – p. Piotr Płudowski,  radny Sejmiku Województwa Lubelskiego – p. Ryszard Szczygieł oraz prezydium Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły Pani Iwona Kmieć. Podziękowała zebranym za całoroczną pracę, uczniom i rodzicom pogratulowała sukcesów dydaktycznych oraz życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego  wypoczynku. Głos zabrali także goście, którzy również gratulowali sukcesów odniesionych w mijającym roku szkolnym oraz życzyli słonecznych wakacji.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Z rąk Pani Dyrektor i przybyłych na uroczystość gości  wyróżniający się w nauce uczniowie i ich rodzice odebrali nagrody i dyplomy. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z  kl. III a i  IVa  był podziękowaniem dla wszystkich nauczycieli i wychowawców  za trud przekazywania wiedzy.

Spotkania z wychowawcami zakończyły uroczystość. Zadowoleni uczniowi udali się na wymarzony wypoczynek.

Author: admin