„Hokus Pokus – z magią na wesoło”,

czyli przedstawienie krakowskiego Teatru Iluzji

            5 marca 2019 r. gościliśmy w naszej szkole aktorów z krakowskiego Teatru Iluzji,  którzy zaprezentowali przedstawienie pt. ,,Hokus pokus – z magią na wesoło”.

            Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III obejrzały niezwykły pokaz sztuki scenicznej w kabaretowo – zabawowej formie. Show przeniosło wszystkich w nieznany świat magii i czarów. Artysta odkrył przed dziećmi świat pełen niewytłumaczalnych zjawisk i niepowtarzalnych przeżyć. Klaun – iluzjonista w prosty i przystępny sposób pokazał małej publiczności tajniki iluzji. Zaprezentował wiele ciekawych sztuczek, a do niektórych z nich zaprosił ochotników, aby je wspólnie wykonać. Widownia z zapartym tchem śledziła wszystkie magiczne sztuczki. Wiele radości sprawiło dzieciom powtarzanie z iluzjonistą magicznych zaklęć.

            Wszyscy z wielkim zainteresowaniem i ogromnym zaciekawieniem obejrzeli ten niecodzienny, pobudzający wyobraźnię pokaz.

Author: admin