VII Przedszkolne Kolędowanie

„Śpiewajmy Małemu Jezuskowi”

8 stycznia 2019 r. w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Łukowie odbyło się VII Przedszkolne Kolędowanie „Śpiewajmy Małemu Jezuskowi”, w którym udział wzięły wszystkie łukowskie przedszkola.

Wyjątkowy wystrój sali pozwolił uczestnikom i zaproszonym gościom poczuć świąteczny klimat spotkania. Młodzi wokaliści, bardzo przejęci i stremowani, pięknie zaprezentowali swe talenty, za które otrzymali gromkie brawa od publiczności, zaś od organizatorów pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wspólne kolędowanie było okazją do kultywowania tradycji bożonarodzeniowych, a także do zaprezentowania talentów wokalnych najmłodszych mieszkańców miasta.
Dodatkowo dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 zaprezentowały się w specjalnie przygotowanej z tej okazji części artystycznej.

Odziały przedszkolne reprezentowała Gabriela Izdebska lat 5 i Alan Nurzyński lat 6 .
Gratulacje dla Gabrysi i Alana – opiekun Grażyna Jabłońska.