Wycieczka 3e do Zakopanego

Od 6 do 9 czerwca 2018 r. my uczniowie klasy III e wraz z rodzicami uczestniczyliśmy w ,,przepięknej ‘’ wycieczce do Zakopanego .Nad całością czuwała nasza wychowawczyni p. Magdalena Parzyszek .Program wycieczki był niezwykle atrakcyjny i obfitował  w wiele ciekawych wydarzeń. Po drodze do Zakopanego zwiedziliśmy przepiękny Kraków.Za to wieczorem w Zakopanym przy ognisku cieszyliśmy się widokiem na  wspaniały Giewont .W trakcie wyjazdu odbyliśmy pieszą wycieczkę Doliną Kościeliską .Tu podziwialiśmy piękno polskiej przyrody i   hasającego po skałach małego niedźwiadka. W Aquaparku Zakopane regenerowaliśmy nasze siły na następny dzień. Kolejną atrakcją naszego wyjazdu był pobyt w ,, Energylandii” w Zatorze. Tu całkowicie oddaliśmy się  ekstremalnej zabawie. Można było także odpocząć pluskając się w basenie i korzystając z wielu zjeżdżalni. No i cóż trzeba było wracać do domu. Ten pobyt będzie dla nas wszystkich jedyny i na dość długi czas zapamiętany. Wróciliśmy do domu szczęśliwi i bardziej zintegrowani.

opracowała Magdalena Parzyszek

Author: admin