DZIEŃ RODZINY – bajka pt. „Jaś i Małgosia”

Dnia 08.06.2018 roku w oddziale przedszkolnym w grupie trzylatki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do przedszkola niezwykli goście – Rodzice. Odświętnie ubrane dzieci wyraziły miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniu – bajka pt. „Jaś i Małgosia”. Cała uroczystość przeplatana była piosenkami (także w języku angielskim) i tańcami. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne tulipany i gliniane wazoniki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykłej rodzinnej i miłej atmosferze.
opracowała Grażyna Mądra

Author: admin