Osiągnięcia edukacyjne – rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia edukacyjne

ROK SZKOLNY 2015/2016

1. Amelia Zawadzka II A – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Pocztówka z Sienkiewiczem”
2. Dominika Zawadzka kl. II D – I miejsce w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Las, czarodziejski dom zwierząt” organizowany przez Miejska Bibliotekę Publiczną
3. Julia Pucyk II E – I miejsce w etapie szkolnym oraz miejskim konkursu plastycznego ?Wszystkie miasta i wioski czytają ?Psie troski?
4. Jan Skwara II E – II miejsce w miejskim konkursie plastycznym ?Trenuj z nami ? my z dopalaczami problemu nie mamy?
5. Julia Baranowska III A – I miejsce w plastycznym konkursie ?Wielkanocna pisanka?
– I miejsce w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej ?Las, czarodziejski dom zwierząt? organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną
6. Krystian Robert III A – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
7. Wiktoria Roszczyk III A – I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Jesienna kompozycja”
8. Hubert Ośkiewicz III A – II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym ?Asy z trzeciej klasy?
9. Karolina Rogulska III A –
 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ?Alfik?
10. Iga Wiąckiewicz III C – 
I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
– II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
– III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
11. Jan Chromiński IV B
 – Wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Karta Wielkanocna?
12. Anna Mościcka IV D – I miejsce w powiatowym konkursie ?Karta Bożonarodzeniowa?
13. Julia Semczuk IV D
– Wyróżnienie w XV WKRPiP ks. J. Twardowskiego ?Uśmiech Pana Boga?
– Wyróżnienie w 19 Jesiennym KR ?Świat jest teatrem?
– Wyróżnienie w KR Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej
– wyróżnienie w konkursie powiatowym ?Karta Wielkanocna?
14. Natalia Smyk IV D – wyróżnienie w konkursie powiatowym ?Karta Wielkanocna?
15. Dorian Machniak IV F – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
16. Wiktoria Robert kl. IV F – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo”
17. Alicja Dziurdziak kl. V B
– I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych ?Anielskie Śpiewanie? w Woli Gułowskiej
– II miejsce w XI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki ?Prezentacje 2015? w Międzyrzecu Podlaskim
– II miejsce w X Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek we Włodawie
– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej w Ulanie-Majoracie
– Wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim Dziecięco-Młodzieżowym Festiwalu Kolędy i Pastorałki Współczesnej w Bielsku-Białej
– Wyróżnienie w XXXVII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ?Wesołe nutki?
18. Natalia Mościcka V B – I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ?Moje wakacje z kompasem?
19. Emilia Mościcka V B – III miejsce w  powiatowym konkursie plastycznym ?Trenuj z nami nie z dopalaczami?
20. Bartosz Niewęgłowski V B
– I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
– I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Utworów Adama Mickiewicza
– Laureat Turnieju Wojewódzkiego XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ?Barwy słowa?
21. Amelia Zborowska kl. V B – wyróżnienie w konkursie powiatowym ?Postać z książki Henryka Sienkiewicza?
22. Daria Borkowska VI A – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym ?Pocztówka z Sienkiewiczem?
23. Daniel Machniak VI A – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
24. Wiktoria Domańska VI B – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
25. Julia Mitura VI B – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
26. Maciej Nowicki VI B – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
27. Julia Robert VI B – wyróżnienie w powiatowym konkursie ?Sztuka na ludowo?
28. Wiktoria Zawadzka VI B
– Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego ?Dom?
– Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim ?Moja mała Ojczyzna?
29. Karolina Rogulska III A – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ?Alfik?
30. Iga Wiąckiewicz III C
– II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
– III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
31. Karol Badurka IV D – I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
32. Kamil Jakubaszek IV D – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur 2016?
33. Natalia Smyk IV D – I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
34. Mateusz Wawer IV D – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur 2016?
35. Natalia Jurek IV E – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur 2016?
36. Szymon Kaczor IV E– bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur 2016?33. Szymon Kaczor IV E
37. Patrycja Knaziak IV E – I miejsce w szkole (14 w województwie) w Ogólnopolskim Konkursie Językowym English Ace (inglisz ejs) dla kl. IV
38. Kacper Laskowski IV E – I miejsce w szkole (14 w województwie) w Ogólnopolskim Konkursie Językowym English Ace (inglisz ejs) dla kl. IV
39. Natalia Mościcka V B – Rachmistrz kl. V ? rachmistrz szkoły
40. Jan Nowicki V B – I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
41. Daniel Machniak VI A
– I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
– I miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym ? etap szkolny
42. Wiktoria Domańska VI B – etap rejonowy Kuratoryjnego Konkursu Ortograficznego
43. Oliwia Głuchowska VI B – etap rejonowy Kuratoryjnego Konkursu Ortograficznego
44. Julia Mitura VI B – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
– Finalistka etapu rejonowego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego
45. Jakub Chromiński VI C
– I miejsce w etapie miejskim i III miejsce w etapie powiatowym konkursu prewencyjnego ?Jestem Bezpieczny?
46. Anita Rodak VI C – Finalistka etapu rejonowego (powiatowy) Kuratoryjnego Konkursu Historycznego