Olimpiada z języka angielskiego

Serdecznie zapraszamy na olimpiadę z języka angielskiego w sesji zimowej.
I. Zasady ogólne
1. Olimpiady przeznaczone są dla uczniów od klasy IV-VII szkoły podstawowej
2. Olimpiada będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których tylko jedna odpowiedź może być poprawna. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie. Olimpiada odbędzie się 10-01-2018 r.
3. W testach zawarte będą pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.

4. Po przeprowadzeniu olimpiad wypełnione karty odpowiedzi będą przesłane do siedziby firmy Olimpus, gdzie zostaną sprawdzone.
II. Nagrody
1. Każdy z uczestników olimpiad przedmiotowych, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania w ramach danego przedmiotu i klasy.
2. Dla najlepszych zostały przewidziane następujące nagrody:
Miejsce 1: Grawerowany dyplom oraz nagroda książkowa,
Miejsce 2-5: Dyplomy laureata oraz nagrody książkowe,
Miejsce 6-10: Dyplomy laureata,
Miejsca od 11: Dyplomy uznania.
Honorowane są miejsca ex aequo.
5. Olimpus pragnie promować uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadających wszechstronną wiedzę. Każdy uczestnik konkursu Olimpus, który zdobędzie łącznie co najmniej 250 (szkoła podstawowa) albo 380 punktów (szkoła podstawowa kl. VII i gimnazjum) ze wszystkich przedmiotów, w których brał udział, otrzyma specjalne wyróżnienie w postaci dyplomu ?Omnibusa? i atrakcyjną nagrodę książkową.
III. Zgłoszenie uczestnictwa w olimpiadzie
1. Uczestnictwo należy zgłosić do 10-12-2017 r. wpłacając 9 zł nauczycielowi koordynującemu olimpiadę,jest nim p. Sylwia Sikora. Nauczyciel wpłaci zebraną kwotę organizatorowi tj: Olimpus
03-822 Warszawa; ul. Grochowska 341/268
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w olimpiadzie z języka angielskiego. Testy archiwalne z poszczególnych przedmiotów znajdą Państwo w Archiwum testów na stronie www.olimpus.edu.pl