Dzień Chłopaka w 5a

Impreza z okazji Dnia Chłopaka odbyła się w malowniczej okolicy otoczonej lasem, w piękną, słoneczną pogodę. Dzieci z entuzjazmem zebrały się przy ognisku, gdzie mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się radosną atmosferą i towarzystwem swoich rówieśników.

Zaraz po rozpoczęciu zabawy, młodzi śmiałkowie wzięli się za tradycyjną zabawę w berka, biegając wśród drzew i śmiejąc się głośno. Ich radość była zaraźliwa, a każdy bieg przypominał o dziecięcej beztrosce.

W przerwie między zabawami nadszedł czas na poczęstunek. Rodzice przygotowali pyszne kiełbaski, które dzieci z chęcią piekły nad ogniskiem, a także inne smakołyki – owoce, krakersy i słodkie przekąski. Uśmiechy na twarzach dzieci podczas jedzenia i wspólnych rozmów z pewnością były największą nagrodą dla wszystkich obecnych.

Cała impreza była doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz spędzenia czasu na łonie natury, co na pewno na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Wspomnienia radosnych chwil, pełnych śmiechu i przygód, będą dla wszystkich bezcennym skarbem.

Katarzyna Sujka