Dzień Przedszkolaka w grupie „Biedronki” i „Sówki”

Dnia 20 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. W sali maluszków odbyło się spotkanie z panią bibliotekarką Izabelą Rogowską. Na zajęciach z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci obejrzały rozkładane, dźwiękowe i zapachowe książeczki przyniesione przez panią bibliotekarkę. Ponadto wysłuchały książeczki o przygodach Kici Koci, a na koniec odbyła się pogadanka na temat biblioteki. Przedszkolaki otrzymały od pani Izy słodką niespodziankę oraz ciekawe naklejki. W podziękowaniu zaśpiewały piosenkę: „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz wręczyły „Podziękowanie” za tak wspaniałe zajęcia. Następnie uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu. W dniu tak radosnym każdy przedszkolak otrzymał dyplom i poszedł do domu radosny i dumny, bo bycie przedszkolakiem to wielka rzecz! Impreza udała się znakomicie, przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Grażyna Mądra, Żaneta Antolik

Author: Magdalena Prokopowicz