Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 2 października 2024r. w Adamowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. Każda sztafeta składała się z 6 zawodników, którzy musieli przebiec ten sam dystans . W rywalizacji brali udział uczniowie ze szkół podstawowych powiatu łukowskiego. Wszyscy zawodnicy wyłożyli mnóstwo wysiłku i serca w rywalizację. Nasza szkoła uplasowała się na poszczególnych szczeblach: W kategorii Igrzysk dzieci rocznik 2012 i młodsi: drużyna dziewcząt zajęła III miejsce a drużyna chłopców II miejsce . W kategorii Igrzysk młodzieży szkolnej rocznik 2010 i młodsi nasi reprezentacji wywalczyli srebro. Drużyny, które zajęły I lub II miejsce wywalczyły awans do udziału w zawodach na szczeblu rejonowym.

Małgorzata Gryczka-Dadacz

Author: Magdalena Prokopowicz