Dzień Kobiet w grupie „Biedronki”

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w grupie „Biedronki” odbyła się  uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” i wręczyli niespodzianki i dyplomy. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do słodkiego poczęstunku. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.Święto Kobiet to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia. Cały dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Grażyna Mądra ,  Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz