Imponującą kwotę, prawie 1500 zł, przyniosła Świąteczna loteria fantowa zorganizowana przez działający w naszej szkole Szkolny Klub Wolontariatu. Celem ww. przedsięwzięcia było zebranie środków na leczenie i rehabilitację uczennicy naszej szkoły - Mai.  Loteria odbyła się 15 i 18 grudnia 2017 roku  i cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Czytaj więcej: Loteria dla Mai

JUŻ JUTRO!!!

ŚWIĄTECZNA LOTERIA FANTOWA

LOSY W CENIE 2 zł., 5 zł., 10 zł.

ZAPRASZAMY DZIECI, RODZICÓW

ZBIERAMY DLA MAI

ZACZYNAMY O 8:45

W związku z dużym zainteresowaniem Loterią Fantową będzie ona kontynowana w poniedzialek 18 grudnia 2017 r.. Zapraszamy od 845 do 1400.

Szkolny  Klub Wolontariatu

Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę fantów na świąteczną loterię. Prosimy o przynoszenie do wychowawców zabawek, pluszaków, książek, gier i gadżetów w dobrym stanie. Loteria odbędzie się 15 grudnia, a jej cały dochód przeznaczony będzie  na  leczenie i rehabilitację uczennicy naszej szkoły Mai.