Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

NAUCZYCIELE -  rok szkolnY 2016/2017

 

Imię i nazwisko
Funkcja / nauczany przedmiot
Iwona Kmieć
Dyrektor szkoły
Przyroda
Małgorzata Wojciechowska
Wicedyrektor szkoły
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Marek Żurawski
Wicedyrektor szkoły
Zajęcia komputerowe, Zajęcia techniczne
Marzena Biernacka
Edukacja wczesnoszkolna, Świetlica
Hanna Dudzińska
Wychowawca kl. II B
Edukacja wczesnoszkolna
Lidia Parzyszek
Wychowawca kl. III A
Edukacja wczesnoszkolna
Ewa Szymanek
Wychowawca kl. III B
Edukacja wczesnoszkolna
Dorota Pływacz-Celińska
Wychowawca kl. III C
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Urszula Kleszcz
Wychowawca kl. III D
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Bożena Grochowska
Wychowawca kl. III E
Edukacja wczesnoszkolna
Czesława Wereszczyńska
Wychowawca kl. III F
Edukacja wczesnoszkolna
Marzanna Nowicka
Wychowawca kl. 0 B
Edukacja przedszkolna
Jolanta Słotwińska
Wychowawca kl. II A
Edukacja wczesnoszkolna
Cecylia Jaros
Wychowawca kl. I b
Edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Mateńko
Wychowawca kl. II C
Edukacja wczesnoszkolna, Oligofrenopedagog
Grażyna Sawicka
Wychowawca kl. 0 A
Edukacja przedszkolna
Magdalena Parzyszek
Wychowawca kl. II E
Edukacja wczesnoszkolna
Iwona Dorosz-Gałach
Wychowawca kl. II D
Edukacja wczesnoszkolna
Hanna Zawadzka
Wychowawca kl. I A
Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Ławecka
Wychowawca kl. 0 C
Edukacja przedszkolna
Dorota Radczuk
Wychowawca kl. VI A
Język Polski
Zofia Pielaszek
Wychowawca kl. VI B
Matematyka
Agata Zakrzewska
Wychowawca kl. VI C
Język Polski
Katarzyna Puszcz
Wychowawca kl. IV C
Matematyka
Jerzy Kołodyński
Wychowawca kl. IV D
Zajęcia komputerowe, Historia
Halina Sekita-Waltz
Plastyka, Zajęcia techniczne
Iwona Wierzbicka
Wychowawca kl. IV A
Historia
Anna Kościuk
Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie
Paulina Korlaga
Matematyka, Świetlica
Joanna Gałach
Wychowawca kl. V D
Język Polski
Ewa Redzik
Wychowawca kl. V A
Edukacja wczesnoszkolna, Zajęcia komputerowe, Świetlica
Elżbieta Gajek
Wychowawca kl. V B
Język Polski, Oligofrenopedagog
Patrycja Głowacka
Język angielski
Bożena Sobiech
Wychowawca kl. V C
Przyroda, Oligofrenopedagog
Rozalia Męczyńska
Język angielski
Dorota Rychta
Język angielski
Marcin Rychta
Język angielski
Magdalena Tuchowska Wychowawca kl. V E
Język angielski
Patrycja Skrzypiec Język angielski, Świetlica
Dariusz Cabaj Wychowanie fizyczne
Ewa Długołęcka Wychowanie fizyczne
Artur Głębicki Wychowanie fizyczne
Ryszard Grochowski Wychowanie fizyczne
Aleksandra Świderska Matematyka
Zofia Sapierzyńska Wychowanie fizyczne
Elżbita Zabłocka Wychowanie fizyczne
Agnieszka Czerska

Wychowawca kl. IV B

Edukacja przedszkolna, Muzyka, Świetlica

Andrzej Hryciuk Muzyka
Alina Średnicka Wychowawca kl. V F
Zajęcia komputerowe, Oligofrenopedagog
s. Terezja (Danuta Pliszka) Religia
s. Wiktoria (Renata Marchlik) Religia
ks. Tomasz Radczuk Religia
Danuta Dybciak-Bocian Pedagog szkolny
Joanna Zienkiewicz Psycholog
Aldona Nowicka Logopeda
Grzegorz Gałach Biblioteka
Jadwiga Rola Biblioteka
Agata Cabaj Świetlica
Alina Kucia Świetlica

edziennik

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top