Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

11 X 2017 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III obejrzeli teatrzyk pt. „Krasnal Jacek o zdrowym odżywianiu”. Główny bohater – krasnal Jacek – marzy o tym, by zostać super bohaterem. Bardzo lubi słodycze, przez co często boli go brzuch i zęby, nie chce się bawić, bo nie ma siły. Jego koleżanka na pomoc wzywa leśną wróżkę, która za pomocą małego podstępu pokazuje Jackowi, że musi zmienić tryb życia.

Razem z dziećmi mówi, co powinien jeść i uczy tańca, którego krasnal może używać zamiast ćwiczeń. Jacek na koniec zostaje przekonany o słuszności zmiany nawyków żywieniowych i postanawia więcej się ruszać, żeby mieć dobrą formę w każdej sytuacji i wreszcie zostać super bohaterem.   Pełne humoru dialogi, wspólny taniec, pogodna, wesoła atmosfera sprawiły, że na długo zapamiętamy bohaterów i przesłanie tego przedstawienia.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top