11 X 2017 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III obejrzeli teatrzyk pt. „Krasnal Jacek o zdrowym odżywianiu”. Główny bohater – krasnal Jacek – marzy o tym, by zostać super bohaterem. Bardzo lubi słodycze, przez co często boli go brzuch i zęby, nie chce się bawić, bo nie ma siły. Jego koleżanka na pomoc wzywa leśną wróżkę, która za pomocą małego podstępu pokazuje Jackowi, że musi zmienić tryb życia.

Razem z dziećmi mówi, co powinien jeść i uczy tańca, którego krasnal może używać zamiast ćwiczeń. Jacek na koniec zostaje przekonany o słuszności zmiany nawyków żywieniowych i postanawia więcej się ruszać, żeby mieć dobrą formę w każdej sytuacji i wreszcie zostać super bohaterem.   Pełne humoru dialogi, wspólny taniec, pogodna, wesoła atmosfera sprawiły, że na długo zapamiętamy bohaterów i przesłanie tego przedstawienia.