Biblioteka i świetlica szkolna zapraszają wszystkich chętnych uczniów z klas 0 – IV do wzięcia udziału w szkolnym konkursie recytatorskim Jan Brzechwa – czarodziej słowa.

Cele konkursu:

1. Kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich.
2. Uwrażliwianie na piękno otaczającego świata zawarte w utworach literackich Jana Brzechwy.
3. Dostarczanie doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich.

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnik konkursu przygotowuje i recytuje jeden wybrany przez siebie wiersz Jana Brzechwy.
2. Uczestnik zgłasza swoją chęć udziału w konkursie do 25 października do p. Edyty Soboty.
3.Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez publiczność w drodze głosowania poprzez podniesienie ręki.

Termin i miejsce konkursu:

- 31 października, g.14.00, świetlica szkolna.

Zapraszamy do udziału! Nagrody czekają!