Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

W piątek, 06 października, mury naszej szkoły odwiedzili artyści Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy”. Tę ukraińską formację taneczną tworzą wychowankowie Rodzinnego Domu z miejscowości Kiwercy na Wołyniu. Młodzi tancerze zaprezentowali tańce ludowe, towarzyskie, nowoczesne oraz układy z elementami baletu.  Ogromną atrakcję, oprócz kunsztu młodych tancerzy, stanowiły barwne stroje, które są projektowane i szyte przez tańczących artystów i ich opiekunów. Bogaty i różnorodny program „Kwiecistych Gwiazd” nagrodzony został gromkimi brawami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top