Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy przedstawił klasyfikację współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2016/2017. Po sklasyfikowaniu ponad 290 szkół nasza szkoła zajęła bardzo dobre 10-te miejsce.
Chcielibyśmy pogratulować i podziękować wszystkim uczniom, a szczególnie dziewczętom i chłopcom z klas sportowych V c, VI d, VII a, którzy w ubiegłym roku reprezentowali naszą szkołę w różnego typu zawodach sportowych na szczeblu powiatu, rejonu i województwa. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę życzymy kolejnych udanych startów i sukcesów sportowych.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top