Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

27 września 2017 – tradycyjnie – z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych zorganizowaliśmy   w naszej szkole wiele atrakcji podkreślających znaczenie różnorodności językowej oraz kulturowej różnych narodów. Była edukacja oraz pozytywna rywalizacja. Wysłuchaliśmy przez radiowęzeł wiele ciekawych komunikatów na temat języków obcych. Mogliśmy czytać prasę i książki obcojęzyczne przy mobilnej biblioteczce Library-Mixes.  Graliśmy  w gry i zabawy anglojęzyczne przy stoisku Board Game Table;  graliśmy w Pop to The Shops, Great Verbs Game, Scrabble, Story Cubes. Gościliśmy w szkole Marylin Monroe, Prezesa, Wojownika Jedi, Cleo oraz Królewnę Śnieżkę. Oczywiście braliśmy również udział w tematycznych konkursach gdzie mogliśmy zdobyć dyplomy oraz nagrody. Oto zwycięzcy:

Konkursy:

  1.  „Quiz o językach” Konkurs drużynowy dla klas IV-VII:

I miejsce:  Bartłomiej Niewęgłowski, Jan Nowicki (VIIc).

  1. Konkurs plastyczno- językowy: My European Word Book:

I miejsce w kat klas 1-3: Michał Celiński (Ic).

 Wyróżnienia otrzymali: Maja Kurcoń (Ib), Wiktoria Celińska (Ic), Dawid Ochota (IIIe), Bartosz Radomyski (IIId), Lena Skwara (Ib), Maja Mądra (IIIb), Mikołaj Niewęgłowski (Ic).

 I miejsce w kat klas 4-7:  Domnika Żołopa (IVa).

  1. Konkurs smartfonowy  Kahoot Znam Europę: I miejsce: Emilian Zieliński (Vc).
  2. Konkurs: Twoja twarz wygląda znajomo: I miejsce: Mikołaj Kośmider (IVb)

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Jaworska (VIc), Liana Titaeva (IVB), Zuzanna Dylak (IVb), Zuzanna Gajowa (IVa)

  1. Komiks językowy: pamiątkowe nagrody otrzymali najbardziej kreatywni uczniowie: Weronika Papiewska (VIa), Maja Strzelec (VIa), Bartek Przeździak(VIa), Kacper Kucharski(VIa), Karol Janiak (VIIb), Marcin Miszkurka (VIIb)

Zwycięzcom Gratulujemy!!!

Zespół Organizacyjny w składzie: Rozalia Męczyńska, Dorota Rychta, Marcin Rychta, Sylwia Sikora i Patrycja Skrzypiec składa podziękowania wszystkim Wychowawcom za włączenie się wydarzenie oraz gratulacje wszystkim uczniom, którzy wykazali się aktywnością. Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowej galerii.

Marcin Rychta

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top