Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

Dnia 4.10.2017 roku odbyły się IV Mistrzostwa Łukowa Szkół w Szachach. Drużyna naszej szkoły w składzie: Mateusz Wawer, Hubert Sujka, Hubert Sulej i Karol Badurka zajęła w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych II miejsce. Indywidualnie najlepsze miejsce z naszych uczniów zajął Mateusz Wawer, który został sklasyfikowany także na miejscu II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top