Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

Dnia 02.10.2017 r. odbyło się spotkanie integracyjne  klasy II a z okazji Dnia Chłopaka w Turzych Rogach. Dzieci miło spędzały czas. Zaczęło się od wizyty w stajni. Pierwszym punktem programu była opowieść właściciela stadniny p. Jarosława o koniach, ich zwyczajach i charakterze. Następnie każde z dzieci mogło uczestniczyć w czyszczeniu konia i przejażdżką wierzchem. Całe spotkanie zakończyło się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku oraz meczem piłki nożnej. Pogoda nam dopisała. Wszyscy świetnie bawili się na świeżym powietrzu.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top