Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty odbył się 6 i 7 kwietnia 2017 r. W badaniu wzięło udział 140 uczniów klas trzecich. Jego celem było sprawdzenie efektów pracy z uczniami, uzyskanie czytelnej i obiektywnej oceny wiadomości i umiejętności potrzebnych w dalszej edukacji oraz podsumowanie pierwszego etapu edukacji. Test składał się z dwóch części: języka polskiego i matematyki.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top