Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

W czwartek, 6 kwietnia, gościliśmy w naszej szkole Teatrzyk Pierwszego Kontaktu z Lublina. To teatr grający sztuki kierowane do dzieci, głównie klasyczne bajki w nowej wersji, zachowując ich walory wychowawcze. Nasi najmłodsi uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. „Nie tylko o rybaku i złotej rybce”. Ta znana bajka piętnująca chciwość żony rybaka przypomniała nam o tym, że trzeba się cieszyć tym, co mamy i nie zazdrościć innym.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top