Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

14 listopada gościliśmy w naszej szkole grupę taneczną z Ukrainy. W wykonaniu młodych artystów uczniowie obejrzeli piękne tańce wywodzące się z kultury Dalekiego Wschodu. Swoje umiejętności baletowe zaprezentowali soliści zespołu w układzie baletowym i tańcu nowoczesnym. Gracja, z jaką młodzi artyści tańczyli oraz ich piękne stroje, wywołały burzę oklasków na zakończenie występu.

Spotkanie zakończyło się "sesją zdjęciową" gości z uczniami naszej szkoły, po której tancerze zostali zaproszeni na obiad do szkolnej stołówki.

 

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top