Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

16 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie odbył się I Otwarty Międzyszkolny Turniej Tańca Nowoczesnego pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków. W turnieju uczestniczyło ponad 170 grup z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły, które zachwyciły jury i widzów swoimi zdolnościami tanecznymi, układami choreograficznymi i kostiumami artystycznymi.

I miejsce w kategorii „formacje” zdobyły uczennice z kl. VI D w składzie:  P. Bareja, N. Dobrowolska, K. Jakubaszek,  J. Mikołajczuk, W. Rek,  M. Rychta, K. Szklarz, G. Zalewska i  E. Leszczak – mistrzyni świata w tańcu nowoczesnym, autorka układu choreograficznego. Opiekunkami dziewcząt są panie E. Gajek i E. Zabłocka.

II miejsce w kategorii „formacje” wywalczyły „Syrenki” z kl. III F: S. Chromińska,  N. Smyk, G. Ostojska, G. Krukow, P. Ochota. Opiekunką jest pani M. Ławecka.

Wyróżnienie w kategorii „duet” otrzymały dziewczęta z kl. IV B: A. Dziurdziak i P. Gołębiowska. Opiekunką  jest pani Z. Sapierzyńska. Tancerkom i ich opiekunom gratulujemy sukcesów.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top