Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

Zgiń, przepadnij zimo
i nie wracaj do nas.
Na przyjęcie wiosny
otwórzmy ramiona”

Tymi słowami uczniowie klasy drugiej żegnali ustępującą porę roku. Dnia 20 marca, klasy II a i II c pod opieką p. M.Nowickiej, p. C.Jaros , p. A. Kucia i p. A.Czerskiej przedstawiły montaż słowno – muzyczny ,,Maszeruje Wiosna”, który obejrzeli uczniowie klas 0– III. Mali artyści „przeprowadzili” zebranych w barwnym korowodzie nad rzekę, gdzie przy słowach piosenki o Marzannie „pożegnali złą Zimę”. Następnie, radośnie śpiewając zatańczyli z Panią Wiosną. Zabawę urozmaiciły konkursy i zagadki. Podczas przedstawienia mogliśmy również podziwiać wspaniałą grę na saksofonie ucznia klasy II c Łukasza Smyka, oraz taniec w wykonaniu uczennic z klasy II a Oliwii Sikory i Kingi Trumińskiej. Na zakończenie rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą wiosenną fryzurę. I miejsce zajęła Natalia Jaworska z kl. III c, II miejsce zdobyła Małgorzata Dylak z kl. II c, a III miejsce przypadło uczennicy kl. I d Nataszy Ozygała. W radosnym nastroju, przy słowach piosenki „Wiosna”, rozeszliśmy się do klas.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top