Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

3 stycznia uczniowie klasy IVE wcielili się w rolę kolędników. Wędrowali od klasy do klasy, aby zaprezentować krótki montaż słowno – muzyczny pt. „Noworoczna szopka szkolna” i pielęgnować bożonarodzeniową tradycję.

 

WP 20180108 12 28 36 Pro

Barwny orszak kolędników przedstawił losy biednego ucznia, o którego zaciekle walczył diabeł i anioł, a wszystko przeplatane było śpiewem kolęd i życzeniami noworocznymi skierowanymi do nauczycieli i uczniów. Na zakończenie swojej wizyty młodzi artyści zachęcili kolegów i koleżanki do wspólnego zaśpiewania kolędy „Jezus malusieńki”. Kolędnicy nie zapomnieli odwiedzić również sekretariatu, pozytywnie zaskakując Dyrekcję szkoły. I jak na prawdziwych kolędników przystało, otrzymali słodkie podziękowanie za pokaz swojego artystycznego talentu.

 


Na całością szkolnego kolędowania czuwała siostra Honorata i p.Agnieszka Łazuga.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top