Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

We wtorek 9 stycznia 2018 r. o godz. 10:45 w sali nr 105 odbędzie się Olimpiada z języka angielskiego dla klas I-III "Olimpusek". Uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w tej olimpiadzie powinni być zaopatrzeni w czarny lub niebieski długopis, karteczkę ze swoim imieniem, nazwiskiem, klasą oraz numerem w dzienniku.

W środę 10 stycznia 2018 r. o godz. 9:40 w sali 105 odbędzie się Olimpiada z języka angielskiego dla kl. IV - VII "Olimpusek". Uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w tej olimpiadzie powinni być zaopatrzeni w czarny lub niebieski długopis, karteczkę ze swoim imieniem, nazwiskiem, klasą oraz numerem w dzienniku.

Życzymy powodzenia i sukcesów na Olimpiadach.

Zespół anglistów.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top