Vinaora Nivo Slider 3.x

aktualnosci

dzwonek

kalendarium

galeriaz

kontakt 

19 grudnia br. uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią, panią Iwoną Dorosz – Gałach, zaprosili Dyrekcję, rodziców i rodzeństwo na przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Młodzi aktorzy pięknie zagrali tradycyjne role Maryi i Józefa, Trzech Króli, pastuszków, aniołów i śnieżynek. Jednak główną postacią spektaklu był chłopiec o imieniu Albert, który pod wpływem niezwykłej atmosfery wigilijnego wieczoru zmienił swoje zachowanie i stał się dobrym synem oraz kolegą. Montaż słowno – muzyczny wzbogacony stylową scenografią, blaskiem świec i choinkowych światełek wprowadził gości w świąteczny nastrój. Podtrzymując piękną tradycję, wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Uczniowie obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi aniołami, zaś rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Uczniów do występu przygotowały panie Iwona Dorosz – Gałach i Agnieszka Czerska.

edziennik

BIPlogo

BIPlogo

nabor_przedszkola17

swietlicaszesciolatek

instaling

latawiec

ziemia

szkola wspolpracy

wychowanie

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Siedlecka 56, 21-400 Łuków

ico phone    tel/fax: 25 798 46 57

ico email2    mail: piatkalukow@wp.pl

Scroll to top