Wyniki Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego dla klas III

,,Przyjaciel przyrody”

Dnia 27 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie został
przeprowadzony w klasach trzecich Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny pod hasłem
„Przyjaciel przyrody” dla uczniów polskich oraz w wersji dla uczniów cudzoziemskich.

Cele konkursu:

  1. Rozbudzanie zainteresowań pięknem przyrody ojczystej.
  2. Kształcenie wśród uczniów postaw proekologicznych.
  3. Popularyzacja konkursu jako jednej z form rozwijania przyrodniczo-ekologicznych
    zainteresowań i uzdolnień u uczniów.
  4. Zachęcanie uczniów do zdrowej rywalizacji.

Wyniki konkursu:

I miejsce Alicja Białach z kl. IIIb
Henryk Pyrka z kl. IIIb
II miejsce Filip Kaciłowicz z kl. IIIc
Hanna Skowron z kl. IIIa
Igor Mateńko z kl. IIIa
III miejsce Antonina Gajo z kl. IIIa
Liliana Pirowicz z kl.IIIc
Uczniowie cudzoziemscy:
I miejsce Margarita Kurowska z kl. IIIb
II miejsce Tymur Sydorenko z kl. IIIc

Lau Laureatom konkursu dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły:
Marzanna Nowicka i Iwona Dorosz-Gałach

Author: Magdalena Prokopowicz