Wycieczka do Centrum Nauki Kopernika

    Dnia 2 października 2025 uczniowie klasy VB i VC wraz z wychowawcami p. Ewą Gładzikowską  pojechali na wycieczkę do Warszawy. Celem naszej podróży było Centrum Nauki Kopernik. Podróżowaliśmy autokarem. Centrum Nauki Kopernik to największe w Polsce, jedno z najnowocześniejszych muzeów nauki w Europie. Uczniowie mieli możliwość zwiedzania wystaw. Interaktywne wystawy dostarczyły wielu okazji do zabawy i eksperymentowania.  Potem odbyły się warsztaty w Planetarium,  „wędrówka”  po niebie oraz projekcja filmu o kosmosie. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik okazała się niezapomnianym przeżyciem. Połączenie nauki z zabawą, interaktywne wystawy i inspirujące pokazy rozbudziły chęć dalszego zgłębiania tajemnic otaczającego nas świata. Potem już nieco głodni odwiedziliśmy MC Donalds. Pełni sił wyruszyliśmy do Parku Trampolin, gdzie uczniowie uczestniczyli w zajęciach wychowania fizycznego pod okiem instruktora. Zmęczeni, aczkolwiek w wyśmienitych humorach wróciliśmy do Łukowa.

Author: admin