ŚWIĘTO  MAM W KLASIE I C

Dzień  Matki  to najpiękniejsze, wyjątkowe  i najbardziej osobiste święto w roku. Słowo: mama – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, to ostoja i poczucie bezpieczeństwa, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. W tym szczególnym dniu uczniowie klasy 1 c  wierszem i piosenką  wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Pod czujnym okiem wychowawczyni p. Magdaleny Parzyszek zorganizowali  uroczystość, na którą zaprosili swoje Mamy. Dla tak ważnych gości przygotowano niespodzianki. Były to laurki. Każde dziecko recytowało swój wierszyk o Mamie i dla Mam. Podczas wręczania laurek i składania indywidualnych życzeń pojawiło się wzruszenie. Taki widok jest jedyny i bezcenny. Wszystkim Mamom   bardzo podobał się występ dzieci, o czym świadczyły głośne brawa i uśmiechy na twarzy oglądających. Na zakończenie uroczystości odbyła się grupowa sesja zdjęciowa dzieci z  ich Mamami. Wszyscy byli szczęśliwi.

Magdalena Parzyszek

Author: Magdalena Prokopowicz