Wyniki konkursu plastycznego dla klas I – III pt. ˶Jesienne liście  ̋

Dnia 27 października 2022 r. o godz. 10.30 w sali 106 C i w sali 108 C odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III „ Jesienne liście”. W konkursie uczestniczyły dwuosobowe delegacje z poszczególnych klas. Razem 18 uczniów z klas I – III. Prace wykonano techniką wydzieranki po odrysowaniu liścia od szablonu na kolorowej kartce z bloku technicznego.  Organizatorkami konkursu były następujące nauczycielki: Hanna Zawadzka, Dorota Pływacz-Celińska.                                                                                                                                      Powyższa komisja brała pod uwagę następujące kryteria:

● trafność w wyborze jesiennych kolorów,

● stopień trudności – wielkość wydzieranych kawałków,

● estetykę wykonania

W obrębie poszczególnych poziomów klas przyznano I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

KLASY I

I miejsce: Julia Domżalska – kl. I C

II miejsce: Pola Kuźniak – kl. I A

III miejsce: Jowita Dębowska – kl. I A

Wyróżnienie: Ihor Tsurkan – kl. I B

KLASY II

I miejsce: Anna Androsiuk – kl. II C

II miejsce: Alicja Krasuska – kl. II A

III miejsce: Maja Janowska – kl. II B

KLASY III

I miejsce: Natasza Biaduń – kl. III A

II miejsce: Oliwia Głowacka – kl. III C

III miejsce: Hania Żurawska – kl. III B

Amelia Wołoszka – kl. III A

Wyróżnienie: Sandra Przeździak – kl. III B

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Organizatorzy:

Hanna Zawadzka