Wybory SU

Samorząd Uczniowski rozpoczął działalność we wrześniu 2022 roku. Podczas zebrania ustalono harmonogram SU na rok szkolny 2022/2023. Samorząd Uczniowski będzie realizował swoje zadania w oparciu o plan pracy, a jego działalność będzie widoczna na wszystkich płaszczyznach życia szkoły.

W dniu 27 września 2022 r w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna  Samorządu Uczniowskiego. Klasy głosowały zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Szkolną Komisję Wyborczą.

Po obliczeniu głosów podaje się do wiadomości wyniki:

®   oddano głosów – 207, w tym:

głosy ważne – 204

głosy nieważne – 3

Na podstawie powyższych wyników, Szkolna Komisja Wyborcza stwierdza, że Opiekunem SU w roku szkolnym 2022/2023 zostaje:

Katarzyna Sujka

W dniu 22 września 2022 r w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Klasy głosowały zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Szkolną Komisję Wyborczą.

Po obliczeniu głosów podaje się do wiadomości wyniki:

oddano głosów – 305, w tym:

głosy ważne – 300

głosy nieważne – 5

Na podstawie powyższych wyników, Szkolna Komisja Wyborcza stwierdza, że Przewodniczącym SU w roku szkolnym 2022/2023 zostaje:

Kacper Włodarczyk

Skład Samorządu Uczniowskiego: