ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/2022 W GRUPIE „BIEDRONKI”

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

          Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszej grupie  „Biedronki” uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki.Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, śpiewały piosenki i tańczyły.                            

W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy. Na zakończenie uroczystości dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Z okazji wakacji Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych chwil.

Grażyna Mądra i Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz