Jak przygoda, to tylko w Warszawie.

Dnia 17 maja 2022 r. uczniowie klas: VII b i VIII e wraz z opiekunami: p. Hanna Dudzińska, p. Joanna Gałach, p. Iwona Wierzbicka uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Grupa liczyła 44 uczniów.

W programie znalazły się takie punkty jak Spektakl muzyczny „Fair Play” w Warszawskiej Akademii Muzicalowej, w którym występowała absolwentka naszej szkoły Alicja Dziurdziak. Kolejnym punktem było Muzeum Narodowe, gdzie oglądając dzieła z muzealnej kolekcji, uczniowie dowiedzieli się jak wyglądało życie w starożytności i średniowieczu.

W hangarze 646 uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego wykazując się umiejętnościami rozwoju zwinności i sprawności ruchowej.

Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do Łukowa. Wycieczka była bardzo udana. Zdobyliśmy dużo nowej wiedzy.