„Słoneczka” świętowały Dzień Kubusia Puchatka z Panią bibliotekarką

„Słoneczka” odwiedziła pani Ewa Urbańska z Biblioteki Miejskiej, która przygotowała dla nich moc atrakcji w związku z obchodami Dnia Kubusia Puchatka. Po powitaniu słowami wesołej rymowanki, dzieci w skupieniu wysłuchały opowiadanie o przygodzie Kubusia i jego przyjaciół. Następnie wzięły udział w quizie, dotyczącym mieszkańców Stumilowego Lasu. Dzieci radośnie po śladach Kubusia wykonały kolejne zadania, jednym z nich było zlizanie z wafelka słodkiego miodku. „Słoneczka” kolorowały bohatera spotkania i jego przyjaciół, dzięki czemu rozwijały małą motorykę. Na zakończenie, w nagrodę za wspaniały udział w zabawach, każde dziecko nagrodzone zostało przez panią Ewę – Dyplomem Przyjaciela Kubusia Puchatka i medalem przyjaciół Stumilowego Lasu.

Grażyna Jabłońska

Author: Magdalena Prokopowicz