25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia

Uczniowie klas młodszych uczestnicząc w lekcjach bibliotecznych włączyli się w akcję promującą czytelnictwo. Wykonali prace plastyczne przedstawiające Misia – bajkowego bohatera. Prace  zostały zaprezentowane na gazetce przy bibliotece szkolnej.

Prace wykonali uczniowie: Hubert Mucha 2b, Otylia Pucyk 2b, Jakub Garnek 2b, Michalina Wesołowska 2b, Dawid Wasilewski 2b, Fabian Zachoszcz 2b, Sandra Przeździak 2b, Jagoda Rój 2b, Bartłomiej Prokop 2b, Zuzanna Kulenty 2b, Szymon Markowski 2b, Hanna Żurawska 2b, Maksymilian Włoszczak 2b, Natasza Biadun 2a, Aleksandra Podgórska 2a, Lena Gryczka 3c, Zuzanna Rybicka 3c, Lena Kopeć 3c, Maja Osypińska 3c, Hanna Rosa 3c, Zofia Niewęgłowska 3c, Aleksandra Szcześniak 3c, Szymon Okliński 3c, Anna Sulej 3c, Iga Gajo 3c, Jakub Matejko 3c, Bartosz Kisiel 3c, Lena Zarzycka 3d.

Author: Magdalena Prokopowicz