Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. przedszkolaki uczestniczyły w uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań i wakacji.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyła pani Dyrektor Iwona Kmieć oraz pani wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska, a także przedstawiciele klasowej Rady Rodziców.
Dzieci z grupy „Słoneczek” recytowały wiersze, zaśpiewały piosenkę oraz popisały się tańcem.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Przygotowała

Grażyna Jabłońska