DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE „BIEDRONKI”

„Kocham Was, Rodzice z serduszka całego
i życzę Wam, kochani – wszystkiego najlepszego!”

Mama  to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra  i  szczęścia. Mama  to pierwsze słowo każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem.

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 26.05.2021r. wszystkie dzieci z grupy „Biedronki” słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po zakończonym programie artystycznym  otrzymały upominki dla rodziców.

Grażyna Mądra i Elżbieta Cąkała

Author: Magdalena Prokopowicz