Klawiaturowe Wyzwanie – rozstrzygnięcie

Klawiaturowe Wyzwanie to Ogólnopolski Konkurs Online w Pisaniu na Klawiaturze
W tym roku organizowana była VIII Edycja konkursu. W dotychczasowych edycjach wzięły udział tysiące osób z całej Polski
Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Interinfo Polska – organizacja non-profit działająca na rzecz popularyzacji umiejętności metodycznego pisania na klawiaturze.

W tej Edycji uczniowie naszej szkoły jako Drużyna zajęli wysokie 3 miejsce!!!!! Serdecznie gratulujemy zawonikom, którzy cyklicznie pokonywali kolejne etapy. Wielkie brawa!!!!!!!

W kategorii indywidualnej Tomasz Jerzykowski zajął wysokie 5 miejce w kraju. Pobił swój rekord z ubiegłego roku!! Żałujemy bardzo, że w kolejnej edycji Tomek już nie zagra w naszej szkolnej drużynie. Stracimy najlepszego zawodnika, ale gdziekolwiek będziesz Tomek, będziemy Ci kibicować 🙂 Może ktoś z Was, drodzy uczniowie zastąpi naszego Mistrza?

Ćwiczcie i do zobaczenia za rok!