KONKURS PLASTYCZNY

My European Word Book

Z przyjemnością informuje, że konkurs plastyczny pt. My European Word Book – Mój europejski słowniczek obrazkowy, został rozstrzygnięty. Do organizatorki konkursu wpłynęło wiele ciekawych prac. Celem konkursu było:

– wspieranie uzdolnień oraz rozwijanie zainteresowania językami obcymi;

– rozwijanie zdolności plastycznych oraz kreatywności;

– poszerzanie wiedzy językowej związanej z wybraną tematyką;

Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu w wybranej technice plastycznej słowniczka obrazkowego, zawierającego słownictwo z dowolnej kategorii tematycznej, np. sports, animals, school, clothes, jobs itp., przetłumaczone na co najmniej 3 języki obce (dowolnie przez siebie wybrane).

Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce Bartek Prokop  kl. Ib

II miejsce Amelia Wołoszka I a

III miejsce Elina Elmurzaeva I a

Author: admin