„Moje najpiękniejsze słowo”

Z przyjemnością prezentujemy Państwu prace, jakie wykonali uczniowie naszej szkoły w ramach konkursu plastyczno-językowego „Moje najpiękniejsze słowo”.
Konkurs zgodnie z ogłoszonym regulaminem został przeprowadzony w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych w Szkole Podstawowej nr 5 im. gen. Wł. Sikorskiego w Łukowie w dniach 28.09.2020-02.10.2020 i został rozstrzygnięty 02.10.2020.
Organizatorem konkursu był Marcin Rychta, we współpracy z zespołem nauczycieli języka angielskiego: RozaliaMęczyńska, Dorota Rychta, Patrycja Skrzypiec.
GRATULUJEMY TALENTU WSZYSTKIM NAGRODZONYM UCZNIOM! Oto oni – być może przyszli wielcy malarze i językoznawcy – „trzymamy kciuki”
Szymon Markowski (klIb), Dominika Vardanyan-Mailyan (kl. 3d), Aleksandra Gajda (kl.3d), Gabriela Grabowiec (kl 6d), Dominika Zawadzka (kl 6c), Martyna Machniak (kl 6d), Maja Nurzyńska (kl 7a), Gabriel Żyłka (kl 7f), Amelia Zawadzka (kl 7f).

Wkrótce relacje z kolejnych rozstrzygnięć konkursowych i innych ciekawostek, w których uczestniczyli uczniowie w ramach uświetnienia Europejskiego Dnia Języków Obcych.
Sporządził: Marcin Rychta