Dzień Chłopaka w grupie ,,Biedronki”


    Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, o urodzinach lub imieninach. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Ten dzień był szczególny dla wszystkich dzieci z grupy ,,Biedronki”. Z racji święta dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Każde dziecko otrzymało piękny upominek ufundowany przez rodziców. Przedszkolaki dostały także prezent do sali przedszkolnej – mega klocki. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach. Dziewczynki zaśpiewały kolegom Sto lat  i złożyły piękne życzenia. To był wesoły dzień. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe prezenty i słodkości dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

Grażyna Mądra, Elżbieta Cąkała

Author: admin